Nauka z wykorzystaniem technologii - Smart Phrases

Smart Phrases

Technologia zawładnęła niemal każdą dziedziną naszego życia. Wykorzystujemy ją w pracy, podczas wykonywania czynności domowych, a także podczas kontaktów z przyjaciółmi czy rodziną. Nowoczesne rozwiązania coraz śmielej wkraczają też do szkół. Dzięki laptopom, tabletom i smarthphonom możemy obecnie uczyć się w każdym miejscu na świecie i o każdej porze. Możliwość tę wykorzystał skandynawski lingwista Ingvar Granlund, tworząc innowacyjny kurs językowy Smart Phrases, dzięki któremu tysiące Polaków nauczyły się swobodnie posługiwać językami obcymi. Teraz możesz dołączyć do tego grona.

Kurs językowy Smart Phrases - jak to działa?

Smart Phrases to multimedialny kurs językowy, oparty na nowoczesnej metodzie nauki skandynawskiego lingwisty. Został stworzony w taki sposób, by pomóc użytkownikom w błyskawicznym przyswojeniu języka obcego. Dzięki odpowiednim technikom pozwala na opanowanie angielskiego, niemieckiego czy francuskiego na poziomie komunikatywnym w zaledwie 14 dni. W czym tkwi tajemnica?

Metoda Smart Phrases opiera się o stymulację obu półkul mózgowych w taki sposób, aby zwiększyć efektywność zapamiętywania. Dzięki zdolności kojarzenia słowa z obrazem użytkownicy kursu mogą zapamiętać nawet 200 słów na dobę! To zde zdecydowanie bardziej efektywna metoda w stosunku do tradycyjnych sposobów nauczania.

Nauka języka obcego z kursem Smart Phrases staje się niezwykle przyjemna. Przede wszystkim możemy korzystać z lekcji na każdym poziomie. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem, czy znasz już podstawy. Ogromną zaletą Smart Phrases jest też możliwość stałego monitorowania swoich postępów. Dzięki temu rozwiązaniu widzimy, jak duży krok w nauce udało nam się zrobić, co motywuje nas do przyswajania kolejnych lekcji. Kurs Smart Phrases został stworzony z myślą o osobach w każdym wieku. Jest prosty w obsłudze, dlatego mogą z niego korzystać zarówno dzieci, jak i seniorzy. Kolejną zaletą jest fakt, że Smart Phrases został dopasowany do różnych systemów operacyjnych i może być realizowany również na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo nie wymaga on stałej łączności z Internetem, a zatem nie musisz szukać miejsc z darmowym WiFi czy martwić się o zużycie transferu.

Gdzie kupić Smart Phrases i ile to kosztuje?

Kurs Smart Phrases możesz kupić bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz, zleć przelew i ciesz się swoim innowacyjnym kursem językowym. Decydując się na zakup Smart Phrases,warto skorzystać z oficjalnej strony kursu, ponieważ wówczas zyskujemy gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziemy zadowoleni z naszego szkolenia. Kurs Smart Phrases kosztuje jedynie 297 złotych, jednak Ingvar Granlund postanowił czasowo obniżyć jego cenę o ponad połowę bez względu na to, jaki język wybierzesz. Kurs Smart Phrases możesz dostać już za 137 złotych. Rozpocznij naukę języków obcych, zawalcz o lepszą przyszłość już teraz!

Smart Phrases – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 1 marzec 2019
  • redakcja
  • 4,8 | 11
noemptynoempty