Smart Phrases - jaka jest skuteczność kursu Ingvara Granlunda?

Smart Phrases

Współcześnie znajomość języków obcych jest obowiązkowa, aby dobrze funkcjonować w świecie. Jednak nie wszyscy z nas mają językowy talent. Wiele osób coraz częściej inwestuje więc w poszerzanie wiedzy o językach obcych. Popularność zdobywa uczenie się języków nie tylko europejskich, ale zarówno orientalnych, jak: arabski, chiński lub japońśki.

Często poznawanie języków obcych wydaje się z procesem czasochłonnym, trudnym, wymagającym szczególnej uwagi oraz zdolności. Dzisiaj można się ich uczyć niekoniecznie uczęszczając na kurs językowy. Znajomość kilku języków obcych w stopniu komunikatywnym stanowi przepustkę do ciekawych wyzwań w pracy, ale także do ciekawszego spędzania czasu wolnego. Osoby znające języki obce mogą bowiem obejrzeć więcej nowych filmów, seriali, książek, które nie są dostępne w ich rodzimym języku.

Na rynku istnieje wiele metod nauki języków i coraz więcej niestandardowych metod zdobywa popularność. Jedną spośród mało jeszcze znanej w Polsce metody skutecznej nauki języka obcego jest Smart Phrases. Jest to platforma językowa, której twórcą jest Ingvar Granlund.

Smart Phrases – Co to jest?

Smart Phrases to metoda nauki języka obcego w ciągu 14 dni. Metoda oferuje kreatywne połączenie unikalnych możliwości dwóch półkul mózgu. Metoda wykorzystuje pogrupowanie przekazu informacji.

Przede wszystkim polega ona na przekazaniu informacji z lewej półkuli, a następnie prawej półkuli, gdzie część logiczna zostaje zwizualizowana. Działanie obu półkul naraz usprawnia funkcjonowanie mózgu natomiast asymilacja informacji umożliwia trwałe ich zapamiętanie. Dzięki wykorzystaniu dwóch półkul mózgu konsument jest w stanie szybciej poznać wybrany język obcy.

Smart Phrases – Jak działa?

Produkt oferuje opanowanie danego języka nawet w zaledwie dwa tygodnie. Kursant stosując Smart Phrases po dwóch tygodniach jest w stanie używać nowo nauczonego się języka w stopniu komunikatywnym. Oddziałując na dwie półkule dodatkowo Smart Phrases maksymalizuje naturalne procesy półkul mózgowych do szybkiego przyswajania leksyki oraz gramatyki wybranego języka obcego.

Smart Phrases – Opinie użytkowników

Wielu naszych czytelników korzystało z Smart Phrases i zdecydowało podzielić się swoimi opiniami, co do użytkowania tej platformy językowej. Oto przykładowe z nich:

„Moim marzeniem było skuteczne zapamiętanie materiału poznanego w języku obcym. Niestety, słownictwo i gramatyka poznane w tradycyjny sposób w szkołach językowych szybko po prostu zostały przeze mnie zapomniane. Smart Phrases okazał się strzałem w dziesiątkę. Metoda Ingvara Granlunda nie tylko pozwoliła mi skutecznie nauczyć się angielskiego, niemieckiego i francuskiego, ale również wyleczyła mnie z kompleksów. Już nie boję się rozmawiać z obcokrajowcami!” - Marcin, 32 lata

„Reklamę o Smart Phrases znalazłam w internecie. Postanowiłam zaryzykować i wykupiłam dostęp do tej platformy językowej - w razie czego mogłam zwrócić kurs w ciągu 14 dni od zakupu. Minęły ponad 3 tygodnie i nie tylko nie zwróciłam Smart Phrases, ale również dokupiłam kolejny poziom!" - Maria, 53 lata

Potrzebowałam języków obcych w pracy. "Na już", bo firma, w której pracuje, podjęła współpracę z mmiędzynarodową korporacją i miałam być odpowiedzialna za korespondencję z nią. Mój angielski pozostawiał wiele do życzenia, a ja już widziałam siebie nad ogłoszeniami w poszukiwaniu nowej pracy. Koleżanka rzuciła mi w żartach, że słyszała o cudownej metodzie Smart Phrases. Pozostała mi tylko wiara w cuda, więc spóbowałam. I co? Po miesiącu nie tylko mnie nie zwolniono, ale dostałam awans! - Gosia, 42 lata

Smart Phrases – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 25 luty 2019
  • redakcja
  • 4,7 | 87
noemptynoempty