Smart Phrases – czy to naprawdę działa?

Smart Phrases

Smart Phrases to kolejny sposób na błyskawiczną naukę języka obcego. Skandynawski lingwista, Ingvar Granlund, stworzył metodę, dzięki której możliwe biegłe władanie językiem po zaledwie czternastu dniach nauki. Czy Smart Phrases naprawdę działa? Sprawdźmy to!

Metoda Smart Phrases – szybka nauka dzięki stymulacji

Smart Phrases opiera się na metodzie, która polega na stymulacji obu półkul mózgowych, co sprawia, że nasz umysł zaczyna działać nawet pięciokrotnie szybciej niż normalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie o wiele efektywniej zapamiętać porcję materiału, którego mamy się nauczyć. Metoda ta została opracowana przez skandynawskiego lingwistę Ingvara Granlunda, a teraz dostępna jest także w Polsce. Smart Phrases oferuje naprawdę szeroką gamę języków obcych do wyboru.

Metoda Smart Phrases pozwala trwale zapamiętać nawet 200 słówek i zwrotów w ciągu doby. Wszystko za sprawą aktywatora ośrodków pamięci, który sprawia, że nauka odbywa się niemal automatycznie. Dzięki tej metodzie możesz:

  • nauczyć się podstaw obcego języka w 14 dni,
  • opanować poziom średniozaawansowany po kolejnych dwóch tygodniach,
  • zwiększyć efektywność pracy mózgu,
  • pokonać psychiczną barierę przed porozumiewaniem się w języku obcym,
  • podnieść swoje kwalifikacje w skuteczny i trwały sposób,
  • nawiązać znajomości z osobami z każdego krańca świata.

Jak działa Smart Phrases?

Smart Phrases to kurs multimedialny dedykowany osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania znajomości języka. Możliwe jest bowiem rozpoczęcie nauki od podstaw lub kontynuowanie jej na innym stopniu. Twórca metody Smart Phrases zapewnia, że kurs: likwiduje niechęć do nauki dzięki monitorowaniu postępów i możliwości sięgnięcia po lekcje w każdym miejscu na ziemi, przyspiesza naukę języka, za co odpowiedzialne jest łączenie obrazu ze słowem, pięciokrotnie przyśpiesza pamięć.

Kurs Smart Phrases polega na systematycznym przeglądaniu danej partii materiału. Czynność tę należy powtarzać dwa razy dziennie, aby uzyskać optymalne efekty. Należy jednak pamiętać, że brak cykliczności może znacznie spowolnić postępy w nauce.

Kurs Smart Phrases polega na systematycznym przeglądaniu danej partii materiału. Czynność tę należy powtarzać dwa razy dziennie, aby uzyskać optymalne efekty. Należy jednak pamiętać, że brak cykliczności może znacznie spowolnić postępy w nauce.

Kurs Smart Phrases - opinie

Smart Phrases szturmem podbił rynek kursów językowych. Dzięki swojej uniwersalności i skuteczności jest jednym z najchętniej kupowanych szkoleń tego typu. Kurs zbiera też coraz więcej pozytywnych opinii. Użytkownicy chwalą go za skuteczność, a także za możliwość przeglądania lekcji w każdym miejscu i o każdej porze. Korzystanie z Smart Phrases nie wymaga bowiem stałego podłączenia do sieci, a zatem możemy uczyć się w pociągu, samolocie czy podczas przerwy w pracy bez gorączkowego szukania WiFi.

Smart Phrases pomógł już wielu osobom w zdobyciu nowej pracy czy dogadaniu się z miejscową ludnością podczas wakacji. Dzięki znajomości języków obcych możemy przełamać bariery, które wcześniej wydawały się nie do pokonania.

Smart Phrases – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 21 luty 2019
  • redakcja
  • 4,7 | 38
noemptynoempty