Smart Phrases i rewolucyjna metoda Granlunda

Smart Phrases

Wielu z nas na myśl o nauce języków obcych dostaje białej gorączki. Nie mamy czasu, szukamy wymówek, wciąż nie potrafimy odnaleźć motywacji. Kiedy zaś wreszcie zmusimy się do powtarzania słówek, występują trudności z ich zapamiętaniem. To właśnie dla takich osób został stworzony kurs Smart Phrases, dzięki któremu możemy nauczyć się dowolnego języka obcego w zaledwie 14 dni. Jak działa rewolucyjna metoda Ingvara Granlunda? Czas przeanalizować fakty.


Kurs Smart Phrases i Ingvar Granlund

Ingvar Granlund to skandynawski uczony, biegle władający kilkoma językami. Swoją naukę oparł o skojarzenia oraz stymulację pracy mózgu. Doświadczenia te połączył w jedno, tworząc rewolucyjny kurs językowy, który może pomóc wielu osobom. Tradycyjne metody nauki nie zawsze dają pożądane efekty. Smart Phrases opiera się o stymulację obu półkul mózgowych równocześnie, co wzmaga efektywność pracy umysłu nawet pięciokrotnie. Ponadto kurs Smart Phrases:

  • motywuje do nauki - dzięki monitorowaniu postępów możemy sprawdzić, jak wiele zdążyliśmy się już nauczyć,
  • automatycznie przyspiesza naukę - pobudzenie obu półkul sprawia, że w mózgu tworzy się nawet 15 razy więcej połączeń nerwowych w porównaniu do tradycyjnych metod nauki. Dzięki temu przyswajanie materiału staje się automatyczne,
  • likwiduje psychiczną barierę - po przerobieniu kursu Smart Phrases będziesz w stanie swobodnie porozumiewać się w języku obcym, a bariera psychiczna zniknie bezpowrotnie,
  • pozwala opanować podstawowy zakres wybranego języka w 14 dni, a po kolejnych dwóch tygodniach nauki możliwe jest posługiwanie się językiem na poziomie średniozaawansowanym.

Smart Phrases - opinie

Smart Phrases cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, dorosłych, a także seniorów. Z opinii na forach internetowych wynika, że jest on skuteczną metodą nauki języków obcych. Pani Halina spod Sieradza pisze:

Kurs Smart Phrases pozwolił mi nauczyć się angielskiego na takim poziomie, by podjąć pracę w recepcji pensjonatu mojej córki. Już nie musimy zatrudniać obcej osoby. Teraz mogę się swobodnie dogadać, a w międzyczasie realizować lekcje na wyższym poziomie.

Nieco dalej na tym samym forum możemy przeczytać opinię pana Krzysztofa z Węgorzewa, który napisał:

Miałem Smart Phrases z językiem rosyjskim, przerobiłem kurs od deski do deski. Jestem kierowcą tira, jeżdżę na wschód, więc rosyjski się przydaje. Wcześniej miałem spore problemy, teraz bez trudu się dogaduję, a koledzy z pracy są zaskoczeni. Wszystkim polecam Smart Phrases.

Jak widać Smart Phrases, zbiera wiele pozytywnych opinii. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników i zamówić Smart Phrases na stronie dystrybutora.

Smart Phrases – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 22 luty 2019
  • redakcja
  • 4,9 | 22
noemptynoempty