Smart Phrases – Jak działa? Ile kosztuje? Nauka języków obcych

Smart Phrases

Naukę języków obcych rozpoczynamy już od dziecka. Ale nie każdy podczas swojej edukacji jest w stanie na tyle przyswoić materiał, aby bez żadnego problemu posługiwać się językiem obcym. Właśnie dla takich osób, jak i dla każdego, kto z jakiegoś powodu, nie miał możliwości nauczenia się języka obcego, przychodzą z pomocą szkoły językowe. Szkoda tylko, że w pędzie życia codziennego i otaczającym nas wyścigu szczurów nie mamy już czasu, by chodzić jeszcze na kurs języka. I dlatego postały internetowe kursy językowe, które są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Jednym z takich kursów jest Smart Phrases stworzony przez Ingvara Granlunda. Sprawdzimy dziś, czy jego metoda okazała się skuteczna w nauce wybranego języka. Przeczytajcie artykuł i zobaczcie nasze wyniki!

Jak działa Smart Phrases?

Metoda Smart Phrases polega na nowatorskiej nauce języków obcych w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Ten rodzaj uczenia się maksymalnie pobudza obydwie półkule mózgu. Jak? Przekaz słowny dociera do lewej półkuli, a przekaz wizualny do prawej. A to zwiększa funkcjonjowanie naszego mózgu nawet 5-krotnie~. Co za tym idzie – zdolności zapamiętywania nowych wyrazów znacznie się poprawiają, a proces zapominania opóźnia się.

Smart Phrases – jakich efektów możemy sie spodziewać?

Twórca Smart Phrases podkreśla, że już po 2 tygodniach...

    .. opanujemy dowolny język obcy w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

A jezeli nam sie to nie uda, to mamy całkowite prawo, by ubiegać się o zwrot pieniędzy. To komfortowa opcja dla każdego, kto chce spróbować bez żadnego ryzyka. To ogromny plus, jesteśmy pod wrażeniem! Niestety zauważyliśmy też pewną nieścisłość. Mianowicie na dwóch różnych stronach producent podaje innego twórcę kursu. Trudno stwierdzić czy jest to zwykła pomyłka, czy może celowe wprowadzanie w błąd. Nie mniej nie jest to najlepsza reklama Smart Phrases.

Smart Phrases – cena, gdzie kupić najtaniej?

Kurs językowy bez problemu kupimy w najróżniejszych miejscach w sieci. Warto jednak pamiętać, że tylko zakup bezpośrednio na stronie producenta daje nam gwarancje bezpieczeństwa i najniższej ceny. Uwaga -> w przypadku oszustów w razie rozczarowania nie będziemy mieli możliwości domagania się zwrotu naszych pieniędzy.

Smart Phrases – opinie użytkowników

Wśród naszych czytelników z łatwością znaleźliśmy sporo osób, które kupiły kurs i po przetestowaniu chciały podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi korzystania z tej platformy językowej:


Kupiłem kurs pod wpływem reklamy w internecie i rzeczywiście udało mi się zapamiętać mnóstwo nowych słówek. Nie mam już problemu z codzienną komunikacją. Polecam.

Adam, Łódź


Jak chodziłam do szkoły, to nie było angielskiego, więc nigdy się go nie nauczyłam. A potem okazało się, że bez niego ani rusz... Spróbowałam więc Smart Phrases i miło się zaskoczyłam. Słówka szybko wchodziły mi do głowy, z dnia na dzień było coraz lepiej. Teraz myślę nad niemieckim. Mogę polecić każdemu, kto sie zastanawia.

Magda, Poznań


Smart Phrases – podsumowanie

Wychodzi na to, że wbrew niektórym opiniom w Internecie, formuła automatycznej nauki języków obcych Smart Phrases jest niezwykle skuteczną metodą. Pomogła już wielu osobom, nawet starszym lub tym, które miały trudności z językami. Dodatkową zaletą według użytkowników jest to, że z platformy można korzystać praktycznie w każdym miejscu – w domu, autobusie czy pociągu, hotelu, kolejce do lekarza itp.

Biorąc pod uwagę liczne pozytywne opinie, jako redakcja szczerze polecamy Smart Phrases wszystkim, którym zależy, by w szybkim czasie nauczyć się języka obcego i nareszcie pozbyć się barier językowych.

Smart Phrases – naucz się języka obcego w krótkim czasie. Przetestowane przez tysiące użytkowników. Kliknij i dowiedz się więcej!

  • 21 luty 2019
  • redakcja
  • 4,7 | 27
noemptynoempty