Smart Phrases – wyjątkowy kurs językowy dla każdego

Smart Phrases

Oferty kursów językowych w internecie mnożą się jak grzyby po deszczu. Jedni zachęcają spektakularnymi efektami, inni wskazują na wyjątkową cenę. Jak spośród gąszczu ofert wybrać tę naprawdę korzystną? Poznaj Smart Phrases – kurs językowy, dzięki któremu opanujesz język obcy szybko i skutecznie.

Metoda Smart Phrases

Smart Phrases to kurs, stworzony przez skandynawskiego lingwistę Ingvara Granlunda, który pozwala na opanowanie języka w 14 dni. Metoda nauki opiera się na pobudzeniu obu półkul mózgowych równocześnie, co sprawia, że nasz umysł działa nawet pięciokrotnie efektywniej niż przy innych sposobach nauczania. Smart Phrases polega na regularnym powtarzaniu danego materiału do momentu aż w pełni go opanujemy. Szacuje się, że dzięki metodzie Smart Phrases możliwe jest przyswojenie nawet 200 słówek dziennie! Najważniejsza jest systematyczność – materiał należy powtarzać dwa razy w ciągu dnia.

Jak działa Smart Phrases?

Smart Phrases to multimedialne fiszki, dzięki którym możemy uczyć się języka obcego w każdym miejscu na ziemi. Bez względu na to, czy podróżujemy samolotem, czy też spędzamy czas w restauracji – wszędzie mamy możliwość powtarzania materiału bez konieczności stałego dostępu do internetu.

Kurs Smart Phrases ma świetne opinie ze względu na:

  • możliwość nauki w każdym miejscu na świecie,
  • szeroką gamę języków: od angielskiego przez francuski aż po japoński,
  • skuteczność kursu – w 14 dni możesz nie tylko nauczyć się słówek, ale też przełamać psychiczną barierę posługiwania się językiem obcym,
  • możliwość dostosowania materiału do stopnia znajomości języka,
  • kompatybilność kursu do różnych systemów operacyjnych,
  • dostosowanie lekcji do osób w każdym wieku.

Smart Phrases – opinie użytkowników

Smart Phrases szturmem podbił polski rynek kursów multimedialnych. W internecie odnaleźć można zarówno negatywne, jak i pozytywne opinie dotyczące Smart Phrases. Które z nich są prawdziwe? Warto przekonać się na własnej skórze.

Na jednym z forów pani Martyna z Olsztyna pisze: Smart Phrases pomógł mi w otrzymaniu pracy. Umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną po angielsku i tu pojawił się problem: mój angielski nie by już tak perfekcyjny, jak kiedyś. Dzięki Smart Phrases przypomniałam sobie najważniejsze zwroty i nauczyłam się nowych. Rozmowa przebiegła pomyślnie.

W innym miejscu możemy natomiast przeczytać opinię pana Lecha z Warszawy:

Znalazłem Smart Phrases w Internecie. Kupiłem, przerobiłem i jestem zdziwiony efektami. Bez wysiłku nauczyłem się niemieckiego od podstaw. Teraz mogę śmiało wyruszać za zachodnią granicę.

Sięgając po kurs Smart Phrases, należy przede wszystkim pamiętać o systematyczności. To właśnie ona jest kluczem do efektywnej nauki. Kupując kurs, Smart Phrases warto zwrócić się do producenta, bowiem tylko zakup przez zaufaną stronę WWW daje nam gwarancję uzyskania zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów.

Smart Phrases – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 24 luty 2019
  • redakcja
  • 5,0 | 18
noemptynoempty