Nauka języków obcych - porównanie najpopularniejszych kursów internetowych

Smart Phrases

Znajomośc języków obcych w dzisiejszych czasach to konieczność i każdy doskonale o tym wie. Wszędzie wymagją od nas znajomości języków, czy to w szkole, czy w pracy - angielski to podstawa. Twórcy kursów rywalizują w tworzeniu coraz to lepszych, skuteczniejszych i ladniej prezentujących sie platform do nauki języków. Porównajmy więc 3 najpopularniejsze internetowe kursy językowe.

Perfect Speak - kurs języka angielskiego

Perfect Speak to multimedialna platforma przeznaczona do nauki języków obcych. Metoda bazuje na intuicyjnym przyswajaniu słówek i gramatyki. Materiał jest powtarzany aż zostanie w pełni opanowany - właśnie tak został opracowany ten system. Dostęp do tej platformy kosztuje 137 zł. Po opłaceniu użytkownik ootrzymuje specjalny kod do aktywacji swojego konta. Do korzystania z kursu potrzebujemy komputera lub jakiegokolwiek urządzenia mobilnego oraz połączenia z internetem. Producenci zapewniają, że został stworzony tak, by poradziła sobie z nim osoba w każdym wieku. Jednak seniorzy często nie radzą sobie ze znalezieniem sieci poza swoim domem. Konieczność stałego połączenia z internetem nieco utrudnia korzystanie z kursu Perfect Speak. Inną wadą platformy jest mała liczba języków. Perfect Speak oferuje nam zaledwie 9 języków, podczas gdy konkurencyjne kursy mają ich znacznie, znacznie więcej.

Ling Fluent - fiszki online

Ling Fluent jest kolejną propozycją dla osób, które mają stałe połączenie z internetem. Jednak za ten kurs musimy zapłacić aż 206 złotych. Warto także zaznaczyć, że czas nauki jest tutaj aż dwa razy dłuższy od czasu uczenia się z Perfect Speak czy Smart Phrases.

Dużą zaletą tego kursu jest zróżnicowanie lekcji w zalezności od naszej znajomości języka. Ling Fluent daje nam do wyboru trzy poziomy nauki. Oprócz tego fiszki zostały podzielone tematycznie, co może byc pomocne w nauce. Kurs można zamówić w internecie i w przypadku niezadowolenia również możliwy jest zwrot poniesionych kosztów.

Smart Phrases - kurs językowy dla każdego

Smart Phrases to kurs, dzięki któremu każdy może nauczyć się języka obcego. Polega na metodzie nauki, która została stworzona przez skandynawskiego lingwistę. Jej sekret tkwi w połączeniu pracy obu półkul mózgowych, co sprawia, że możemy nauczyć się języka obcego w dwa tygodnie.

Smart Phrases jest kursem językowym, który sprawdzi się zarówno u dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak i seniorów. Dlaczego? Ponieważ nie wymaga stałego połaczenia z internetem. Ponadto pozwala na dostosowanie przerabianego materiału do poziomu znajomości języka przez uzytkownika. Smart Phrases to multimedialne karty łączące zapis słowa, jego grafikę, dźwięk z wymową wyrazu, a także przykład zastosowania słówka w zdaniu oraz scenkę sytuacyjną. To kurs, z którego rzeczywiście możemy korzystać w każdym miejscu na świecie i o każdej porze bez względu na to, czy mamy internet czy nie.

Smart Phrases można zamówić przez internet w promocyjnej cenie 137 złotych. Co ważne - producenci tego kursu obiecują zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteśmy zadowoleni z efektów nauki. Warto również dodać, że Smart Phrases oferuje nam szeroką gamę języków do wyboru, w tym nawet tak egzotyczne jak japoński.

Smart Phrases – naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji!
  • 21 luty 2019
  • redakcja
  • 4,2 | 9
noemptynoempty